اطلاعات مفید و جامع
  
 این وبلاگ با نظارت وبلاگ saeedetelaity.mihanblog.com یعنی وبلاگی با اطلاعات مفید مفید شروع به کار کرده
 
آرشیو
موضوع بندی
 
7 تیر 1386
سه مسافر تابستانی در سواحل و آبهای گیلان غرق شدند
۸۶/۰۴/۰۷

رییس مرکزاطلاع رسانی فرماندهی گیلان اعلام کرد: با توجه به شروع فصل گرما و استفاده مردم از دریا در هفته جاری سه نفر از مسافران به دلیل عدم‌توجه به توصیه‌های ایمنی در سواحل و رودخانه‌های این استان غرق شدند.

به گزارش روز پنجشنبه این مرکز به ایرنا، سرهنگ دوم پاسدار" غلامحسین سیرتی " از مردم استان گیلان و مسافرین خواست از شنا در محدوده ممنوعه خودداری کرده و به هشدارهای داده توسط مسوولان توجه جدی نمایند.

وی اظهار داشت: در همین مدت نیز ‪۱۷۸‬فقره انواع تصادفات مهم جرحی و فوتی سنگین در معابر درون و برون شهری این استان به وقوع پیوست که منجر به مجروح شدن ‪۲۴۰‬نفر از هموطنان عزیز شد.

به‌گفته وی، ‪۷۴‬درصد از کل مجروحین و مصدومین حادثه را موتورسواران تشکیل می‌دهند.

وی در تشریح عملکرد پلیس در اجرای امنیت اجتماعی افزود: ماموران نیروی انتظامی طی عملیات‌های مختلف موفق شدند ‪۶۲‬نفر را در ارتباط با مزاحمت‌های خیابانی و ‪۴۰۰‬نفر معتاد و توزیع‌کننده مواد مخدر را به همراه اقلام منکراتی دستگیر نمایند.

به‌گزارش ایرنا، سرهنگ سیرتی گفت:از این افراد حدود پنج کیلو گرم انواع مواد مخدر، ‪۱۶‬دستگاه آنتن ماهواره، ‪۳۷۰‬لیتر انواع مشروبات الکلی، یکهزار و ‪۲۵۰‬حلقه سی دی و نوار مبتذل بدست آمد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تعداد یک دستگاه خودرو، شش دستگاه موتورسیکلت سرقتی و ‪۱۰۰‬فقره انواع سرقت‌های دیگر در سطح استان کشف و ضبط شده است.

وی تصریح کرد: در این ارتباط ‪۹۰‬نفر شناسایی و دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ سیری عنوان کرد: در این مدت ، ‪۹‬هزار و ‪۳۳۰‬مورد تماس مردمی با مرکز فوریتهای پلیسی ‪۱۱۰‬انجام شده که پنج هزار و ‪۲۷۷‬مورد از تماس ها منجر به‌عملیات انتظامی شده و سه هزارو ‪۶۵۷‬تماس نیز جهت کسب اطلاعات و و راهنمایی از پلیس بوده است.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 2722926


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 

Powered by WebGozar

JavaScript Codes JavaScript Codes

JavaScript Codes

etaliatmofid.blogsky.com

New Page 2