اطلاعات مفید و جامع
  
 این وبلاگ با نظارت وبلاگ saeedetelaity.mihanblog.com یعنی وبلاگی با اطلاعات مفید مفید شروع به کار کرده
 
آرشیو
موضوع بندی
 
7 تیر 1386
یک مامور انتظامی در راه کمک رسانی به سیل زدگان سراوان جان باخت
معاون اجتماعی قرارگاه عملیاتی رسول اکرم(ص) گفت: در جریان کمک رسانی به مردم سیل زده سراوان یکی از افسران ایثار گران قرارگاه فتح جان را از دست داد.
زاهدان ۸۶/۰۴/۰۷

سرهنگ "محمد جواد اثنی عشری" روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا بیان کرد:
یک گروه از ماموران قرارگاه فتح برای کمک رسانی به مردم عازم منطقه آسیب دیده بودند که به سبب افزایش سیلاب خودروی آنان واژگون و چهار مامور به درون آب پرتاب شدند.

او بیان کرد: سه نفر از ماموران با کمک مردم نجات پیدا کردند اما یکی از افسران پر تلاش و ایثارگر بنام ستواندوم"حسین جعفری" جان خود را در راه کمک رسانی به سیل زدگان از دست داد.

وی گفت: پیکر این رزمنده شجاع پس از کشف توسط گروه تجسس به زادگاهش منتقل شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی قرارگاه عملیاتی رسول اکرم (ص) گفت: بدنبال بارندگیهای سیل آسا و بی‌سابقه در برخی مناطق استان بویژه سراوان ماموران این قرارگاه به یاری سیل زدگان شتافتند.

وی اظهار داشت : این قرارگاه علاوه بر برقراری امنیت پایدار در شرق کشور به عنوان وظیفه ذاتی خود، در زمینه کمک رسانی به مردم مناطق آسیب دیده از حوادث نیز حضور فعالی دارد.

اثنی عشری ادامه داد: در این راستا گروهی از ماموران این قرارگاه به منظور یاری رساندن به مردم سیل زده، به منطقه کلپورگان سراوان اعزام شدند.

وی بیان کرد: این ماموران در جریان امداد رسانی، موفق شدند سرنشینان یک دستگاه خودرو را که در مسیر سیلاب گرفتار شده بود نجات دهند.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 2722926


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 

Powered by WebGozar

JavaScript Codes JavaScript Codes

JavaScript Codes

etaliatmofid.blogsky.com

New Page 2