اطلاعات مفید و جامع
  
 این وبلاگ با نظارت وبلاگ saeedetelaity.mihanblog.com یعنی وبلاگی با اطلاعات مفید مفید شروع به کار کرده
 
آرشیو
موضوع بندی
 
6 تیر 1386
بارندگی شب گذشته خسارت سنگینی به شهر چابهار وارد کرد
 ‪۸۶/۰۴/۰۶‬

رییس شورای اسلامی شهربندری چابهار گفت: بارندگی شب گذشته خسارت سنگینی به زیر ساخت‌ها و منازل شهروندان وارد کرد.

" شهداد بلوچ "روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شدت بارندگی در شب گذشته نسبت به بارشهای قبلی بسیار بیشتر بود، به طوری که بخش عمده‌ای از زیر ساخت‌های خیابان جمهوری جنوبی چابهار تخریب شده است.

وی خاطر نشان کرد: از بعداز ظهر دیروز به دنبال وزش باد شدید و باران های سیل آسا که همه شهر را در بر گرفته بود به اتفاق شهردار نقاط آسیب از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت .

بلوچ ادامه داد: متاسفانه به علت شدت و میزان بارندگی خسارت فراوانی به بافت‌های قدیمی شهر و بخشهای حاشیه‌ای شهر بویژه کپرنشنیان وارد شده است.

وی افزود: روز گذشته برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت بیشتر به بخش‌های مسکونی و تجاری شهر، برخی از جدول‌های خیابانهای منتهی به دریا شکسته شد تا آب به آن سمت هدایت شود.

وی گفت از صبح چهارشنبه تعداد زیادی از آسیب دیدگان شهر به هلال احمر چابهار برای دریافت کمک معرفی شدند که مسوول هلال احمر این شهر اعلام کرده است به غیر از تحویل نایلون هیچگونه کمکی نمی‌تواند به سیلزدگان شهر چابهار ارائه دهد.

رییس شورای اسلامی شهر چابهار افزود : یکی از نیازهای بسیار ضروری سیلزدگان این شهر چادر است که هلال احمر اعلام نموده با توجه به حجم خسارت وارد شده به مناطق روستایی به ویژه روستاهای بخش دشتیاری ، امکان توزیع چادر برای سیلزدگان شهر چابهار وجود ندارد .

بلوچ بیان کرد: با توجه به احتمال بارندگی و سیل که سازمان هواشناسی کشور تا پایان هفته جاری برای شهرهای جنوبی استان سیستان وبلوچستان پیش بینی کرده است، ستاد حوادث پیش بینی نشده چابهار ،حداقل به هر خانواده کپرنشین یک چادر تحویل بدهد .

وی گفت: این شورا و شهرداری آمادگی کامل دارد تا چنانچه چادر بین سیلزدگان توزیع شود، نسبت به اسکان خانواده‌های سیلزدگان در مناطق امن اقدامات لازم صورت گیرد.

وی همچنین تامین مواد غذایی برای کمک به سیلزدگان این شهر رامورد تاکید قرار داد.

شهر بندری چابهار با‪ ۸۴‬هزار نفر جمعیت در‪ ۸۰۰‬کیلومتری زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است .


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 2722926


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 

Powered by WebGozar

JavaScript Codes JavaScript Codes

JavaScript Codes

etaliatmofid.blogsky.com

New Page 2