اطلاعات مفید و جامع
  
 این وبلاگ با نظارت وبلاگ saeedetelaity.mihanblog.com یعنی وبلاگی با اطلاعات مفید مفید شروع به کار کرده
 
آرشیو
موضوع بندی
 
4 شهریور 1386
۱۶۳‬یزدی بعلت سوانح رانندگی در استان یزد جان باختند

دبیر شورای ترافیک استان یزد گفت: امسال، چهار هزار و ‪ ۷۴۵‬فقره تصادف در سطح شهرها و جاده‌های این استان به وقوع پیوست که منجر به مجروح شدن شش هزار و ‪ ۸۸۶‬نفر و فوت ‪ ۱۶۳‬نفر شد.

" مهدی سالاری " روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: چهار هزار و ‪۲۷‬ مورد از این تعداد تصادفات در مدت یاد شده در شهرها و بقیه در جاده‌ها رخ داد.

وی ، با بیان اینکه ‪ ۵۴‬نفر از فوتی‌ها، راکبان یا سرنشینان موتورسیکلت‌ها هستند، اظهار داشت: این رقم در مقایسه‌بامدت مشابه پارسال ‪ ۱۴/۲‬درصد کاهش داشته‌است.

سالاری ، علت مرگ ‪ ۸۰‬درصد از موتورسواران را استفاده نکردن از کلاه ایمنی دانست و بر لزوم استفاده از آن تاکید کرد.

وی ، علت یکهزار و ‪ ۳۲۶‬مورد از تصادفات درون شهری را عدم رعایت حق تقدم و ‪ ۲۵۶‬مورد از تصادفات برون شهری را عدم توجه به جلو اعلام کرد.

سالاری همچنین ، از خیابان کاشانی و بلوارهای دشتی و جمهوری اسلامی به ترتیب با ‪۱۴۶ ، ۲۵۷‬و‪ ۹۹‬مورد تصادف ، بعنوان حادثه‌خیزترین معابر درون شهری یزد نام برد.

وی پرحادثه‌ترین معابر برون شهری استان را هم محورهای یزد به طبس، کرمان به یزد و نایین به یزد اعلام کرد که طی چهار ماه نخست امسال به ترتیب ‪، ۴۱‬ ‪ ۳۲ ، ۳۸‬و ‪ ۳۱‬مورد از تعداد تصادفات را به خود اختصاص داده‌اند.

سالاری ، ‪ ۸۸‬درصد کل تصادفات استان یزد را متعلق به شهرستان یزد دانست و گفت: شهرستانهای میبد ، اردکان، اشکذر و طبس در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

این مسوول، مجموع هزینه‌های پرداختی شرکت‌های بیمه استان به خسارت دیدگان در این مدت را ‪ ۶۳‬میلیارد و ‪ ۲۴۶‬میلیون ریال اعلام کرد.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 2722926


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 
 

Powered by WebGozar

JavaScript Codes JavaScript Codes

JavaScript Codes

etaliatmofid.blogsky.com

New Page 2